Dekoracje weselne kościołów Toruń

Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG Toruń
Sierpień 24, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Zakładamy działalność – jakie są formy opodatkowania
Sierpień 29, 2019
Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie ma miejsca, bez planowania dekoracji ślubnych, które uświetnią każdą część ceremonii. Wielki wybór dodatków, jakimi można uświetnić wystój sali, kościoła czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu wymarzonej uroczystości. Dekoracje na wesele nie muszą być wcale drogie, ani wyszukane, by były doskonałym elementem wystroju wnętrz, robiły wrażenie i były dobrze wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej zdecydować się na te elementy, jakie będą odpowiadały parze młodej oraz uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest stworzenie niesamowitego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich za dużo, żeby nie naruszały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się przede wszystkim na dekoracji ołtarza, drogi do niego oraz bocznych naw. W tym celu najlepiej sprawdzają się świece, kwiaty oraz szarfy.

Latarenki, świeczniki, świece

Świece nadają wnętrzu unikalny klimat, szczególnie w półmroku panującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, by były one rozmieszczone z głową, aby nie zawadzały gościom w swobodnym poruszaniu się i nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele pięknych świeczników i latarenek, które nie tylko nadadzą klimatu wystrojowi, ale również ochronią przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, dywany

Przeważnie wstęgi i szarfy wykonuje się z satyny lub tiulu. Rozwiesza się je podłużnie względem ławek, aby ukształtować korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być gładkie, ale równie dobrze można dodatkowo udekorować je kokardami, kwiatami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo drogę do ołtarza można wyłożyć dywanem lub chodnikiem, który uświetni wygląd przejścia oraz doda mu elegancji. Zazwyczaj takie dywany są w kolorze białym lub czerwonym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Bukiety i kwiaty mają duże zastosowanie. Będą odpowiednie we wszystkich miejscach, jakie para młoda chce ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej postawić na mniejszą liczbę kwiatów żywych i nie stosować sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach i przy ołtarzu. Co raz częściej rozsypuje się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Warto nie przesadzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kwiatowymi kompozycjami, które można umieścić nie tylko w kościele. Ta dekoracja na wesele uświetni też wystrój sali albo będzie ciekawym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, jest to dość kosztowna ozdoba.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Przy dekoracji samochodu też można popisać się kreatywnością. By ten pomysł nie kończył się na wynajęciu limuzyny, można ją także udekorować ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Wciąż do najbardziej popularnych weselnych ozdób samochodowych należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przypina się z tyłu auta i są one dostępne w różnych wzorach i kolorach i mogą mieć zabawne nadruki. Tak samo wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się też wstęgi na maskę auta, które można ozdobić kwiatami, kokardami, koralikami nawet balonami i innymi małymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki można kupić w gotowych i spersonalizowanych formach. Można je zamówić z atrakcyjnymi grafikami weselnymi, które wpasują się w przewodni motyw uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które ozdobią salę weselną, są kluczowym elementem, który trzeba wybrać, planując wesele. Głównym priorytetem jest dekoracja stołów, a potem otoczenia oraz części wyznaczonej do tańca. Znaczącą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, jednak w nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się także gra świateł scenicznych, które nadadzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zwykle bazuje na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana ze względu na miejsce uroczystości, inaczej w zależności pory roku i upodobań pary młodej. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie łączyć się tak, by zbudować niepowtarzalny klimat. W tym przypadku ważny jest dobór oświetlenia, kwiatów, dekoracyjnych materiałów oraz wszelkich podwieszanych dodatków np. balonów, girland, czy rozet.

Stoły

Stół z reguły ma najwyższą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przystrojenie go wymaga troski o szczegóły. Wśród najważniejszych dekoracji na stół są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Będą się tam też niewielkie podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są także śmieszne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją na wesele są pokrowce, które można dopasować pod względem wzorów i kolorów. Dodatkowo jest wiele ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, często dostępna jest także księga gości na wyjątkowe życzenia oraz ankiety i plakaty, które będą wzruszającą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni wesele, dzięki śmiesznym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami ślubnymi jest mnóstwo i z pewnością każda para znajdzie coś w swoim guście.

Dekoracje weselne

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok