Telebimy i banery LED na imprezy sportowe

Pianka PUR - drewno
Pianka PUR – dlaczego warto?
Październik 26, 2017
Malowanie bawialni i sal zabaw dla dzieci
Malowanie bawialni i sal zabaw – murale przyjazne dzieciom
Grudzień 1, 2017
Banery LED - telebimy i ekrany na kazda okazje

Wydarzenia związane ze sportem często wiążą się z dużym zainteresowaniem kibiców.Dużym zainteresowaniem cieszy się możliwość obejrzenia takiego widowiska na żywo, także telewizyjne kanały sportowe cieszą się dużą popularnością. Wielu fanów sportu docenia też możliwość obserwowania zmagań poprzez social media. Każdy mecz czy wyścig powoduje duże emocje: kibicujemy ulubionej drużynie, pilnie śledzimy wyniki rozgrywek, smucimy się, gdy nasza drużyna przegrywa. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że osoby czuwające nad przebiegiem imprez sportowych dokładają wszelkich starań, aby uświetnić te wydarzenia.

Kluczowe elementy udanego eventu sportowego

Rozważyć należy masę czynników. Kluczowe znaczenie ma umiejscowienie obiektu sportowego. Kibice muszą bez problemu dotrzeć na interesujący ich obiekt sportowy. Osoba zajmująca się organizacją musi zapewnić bezpieczeństwo nie tylko zawodnikom, ale także oglądającym. Istotną rolę pełni komentator sportowy, to on motywuje do kibicowania czy informuje o wynikach i decyzjach sędziów. Nie mniej istotna jest oprawa tego typu wydarzeń. Każda impreza sportowa powinna mieć właściwą oprawę, taką która podkreśli jej charakter i ułatwi na przykład osobom w dalszych rzędach oglądnie meczu. Pierwszorzędne znaczenie ma sposób oświetlenia i prezentacja znaczących informacji w graficznej formie, dlatego niemal nieprześcignione są wszelkiego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Wykorzystuje się je w projektowaniu wielu elementów hali czy innej sportowej areny.

Wiele możliwości – telebimy i banery LED

Umieszczenie ekranów, telebimów LED daje ogrom możliwości realizatorom. W sprzedaży dostępne jest wiele rodzajów tego typu sprzętu. Są one wykorzystywane w obiektach zamkniętych i tych niezadaszonych. Kluczowe znaczenie ma dopasowanie ekranu do wielkości sali, odległości kibiców od areny rozgrywek. Wpływa to na przyjemność oglądania, nawet z dalszych rzędów. Sprzęty, w tym telebimy, muszą być dostosowane do miejsca, w którym będą używane. Telebimy i banery LED wykorzystywane na otwartej przestrzeni powinny mieć inny stopień jasności niż, te które stosuje się w zadaszonych halach. Wykorzystanie najnowocześniejszych systemach sprawia, że zmieniające się warunki atmosferyczne nie są problemem. Ekrany LED będą spełniały swoją funkcję niezależnie od pogody. Duże konstrukcje z wykorzystaniem technologii LED tworzy się z oddzielnych modułów, daje to ogromne możliwości a dzięki temu wydarzenia sportowe stają się rozpoznawalne. Docenią to nie tylko kibice, ale i sportowcy.

Możliwości jakie dają ekrany i banery LED

Organizatorzy imprez sportowych mają do dyspozycji wiele rozwiązań. Najczęściej spotykane są telebimy LED. Tworzą je oddzielne moduły,z których tworzy się większą powierzchnię. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Ciekawym rozwiązaniem są kurtyny LED. Są one bardzo plastyczne, dzięki temu można z nich wykonać różnego rodzaju konstrukcje. Można się nimi posłużyć do wykonania tła sceny, czy dowolnego elementu scenografii. Je także dzieli się na te do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Ekranów i banerów LED można użyć także do wydzielenia powierzchni boiska, zarówno na hali, jak i na boisku do piłki nożnej. Bandy LED są dodatkowo wzmocnione, nie naruszy ich siła z jaką wpadnie na nie na przykład piłkarz. Można je wykorzystać jako nośnik reklamy. W czasie każdego meczu niezastąpiona jest tablica prezentująca wyniki. To z nią złączone są największe odczucia. Wykorzystanie tablicy LED sprawia, że wynik będzie widoczny dla wszystkich.

Telebimy i banery LED jako element kampanii marketingowej

Zdobywanie osób, które będą chciały się zaangażować w sponsorowanie odgrywa kluczową rolę podczas przygotowywania każdego wydarzenia sportowego. To bardzo często oni decydują o tym, czy impreza będzie miała sposobność zaistnieć w sportowym świecie. Najczęściej firmy wspierające tego typu imprezę chcą aby ich logo zostanie właściwie wyeksponowane. Do realizacji tego celu można zastosować ekrany LED. Stwarzają one dużo więcej możliwości niż zwykły baner, czy inne statyczne wersje. Sponsor może wyświetlić spot reklamowy, a taka forma reklamy wpływa na uwagę widza.

Ekrany LED dostosowane do potrzeb

Zakup różnego rodzaju ekranów LED to dobra lokata dla przedsiębiorstw lub organizacji, które ciągle będą z nich korzystać systematycznie. Z całą pewnością powinni się nad tym zastanowić właściciele i innych tego typu obiektów. Warto zainwestować w ekrany dobrej jakości, o bogatej ferii barw. Producenci takiego sprzętu świadczą także usługi serwisowe. Przy zakupie powinniśmy sprawdzić, że będziemy mogli liczyć na pomoc także po okresie gwarancyjnym. Osoby zajmujące się organizacją imprez o charakterze, które nie odbywają się cyklicznie, mogą pomyśleć o usłudze wypożyczenia wszelkiego rodzaju telebimów i banerów LED. Najczęściej takie usługi zapewniają sami producenci. Jednocześnie oferują oni także serwis techniczny związany ze sprzętem LED. Usługa wypożyczenia ekranów LED zawiera transport, instalację, i jego konfigurację.

Organizacja wydarzenia sportowego to ogromne wyzwanie logistyczne. Zadbać należy o wiele elementów : uczestników, fanów sportu i całą oprawę tego typu eventu. W czasie takich imprez ekrany LED są bezkonkurencyjne. Stosuje się je do przedstawiania wyników, wszystkich przybliżeń na boisko, czy wyświetlania powtórek. Bandy też są wyposażone w ekrany LED, oczywiście są one odpowiednio zabezpieczone, aby nie zniszczyły się. Stosowanie telebimów i kurtyn LED to wiele pomysłów na dostosowanie terenu dookoła boiska, czy w najbliżej okolicy rozgrywek. Koniecznie trzeba postawić na najlepszy jakościowo sprzęt, zasada ta obowiązuje przy wypożyczaniu i kupnie ekranów i telebimów LED na własność.

Banery LED i wiele więcej —> http://www.investtech.pl/wynajem-telebimow-i-sprzetu-av/

 

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok