Wideofilmowanie wesel

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy
Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em
Maj 4, 2017
Home staging - zadbaj o swoje mieszkanie
Home staging
Czerwiec 8, 2017

Wideofilmowanie to najlepszy sposób na zarejestrowanie najcenniejszych chwil podczas swojego ślubu. Film z ślubu to cudowna pamiątka nie tylko dla Nowożeńców ale także dla znajomych. Przypuszczalnie każdy z nas po kilku latach lubi przypominać sobie własny ślub. Ja dla przykładu mój film z wesela oglądałam już kilka razy, pomimo, że zostałam żoną praktycznie 3 lata temu. Kamerzysta oddał to co najważniejsze – uczucia, wzruszenia, śmiech i zabawę. Dlatego kocham wracać do mojego filmu z ślubu, gdyż przywołuje najpiękniejszą chwilę mojego życia. Niewątpliwie jest to zasługą kamerzysty weselnego, który stanął na wysokości zadania i znalazł najciekawsze kadry z trwającego całą noc przyjęcia.

Ja ślub mam już za sobą. Doskonale wiem ile problemów może sprawić jego organizacja. Wynajęcie sali weselnej, decyzja co do idealnej sukni ślubnej i oczywiście, jak w temacie, zatrudnienie odpowiedniego kamerzysty na wesele. Uwierzcie mi, profesjonalny kamerzysta weselny to prawdziwy skarb. Ja chciałam aby, ekspert od wideofilmowania nie kosztował nas zbyt wiele. Mieliśmy bardzo ograniczony kapitał, więc zaglądaliśmy na oferty z rodzaju „niedrogie wideofilmowanie”, albo „niedrogi kamerzysta na ślub”. W tym momencie mogę Wam napisać, że osoby oferujące się takimi określeniami wcale nie są takie tanie. Jeśli zamierzasz odszukać przyzwoitego kamerzystę weselnego zacznij, analogicznie jak My pytać się przyjaciół. My wynajęliśmy kamerzystę z polecenia mojej koleżanki z pracy. I obecnie w naszej szufladzie mamy profesjonalnie zmontowany i niezwykle wzruszający film z wesela.

Teraz chce Wam pomóc jak znaleźć profesjonalnego kamerzystę na wesele. Naczelna rada – wideofilmowanie musi być jego zainteresowaniem! W innym przypadku film z ślubu może okazać się totalną porażką. Jedna z moich znajomych zatrudniła na swój ślub kamerzystę, po którym od razu było widać, że po prostu chce zarobić. Po 3 miesiącach oprawy dostała film którego nie dało się oglądać. Chaotycznie nagrany. Najważniejsze ujęcia zakończone w połowie. To nie było wideofilmowanie, tylko spacerowanie po sali ślubnej z kamerą. Przy wyborze kamerzysty weselnego zawsze sugerujcie się opiniami znajomych i oczywiście swoją intuicją.

Jak znaleźć kamerzystę weselnego?

Po pierwsze sugerujcie się prywatnym poczuciem estetyki. To że jedna osoba powie Wam, że ten kamerzysta weselny jest świetny, nie znaczy to, że jego filmy będą się Wam podobać. Poszukując odpowiedniego kandydata na kamerzystę ślubnego zawsze zaplanujcie sobie chwilkę na obejrzenie portfolio. Nie wybierajcie metodą kto pierwszy ten lepszy, bo możecie się mocno rozczarować. Sprawdźcie najbliższych, jak i użytkowników sieci.

Koszt wideofilmowania

Na pewno zastanawia Was ile będzie Was kosztowało wynajęcie kamerzysty weselnego. Albo jesteście szczęściarzami z otwartym budżetem ślubnym i możecie sobie pozwolić na zatrudnienie drogiego specjalisty. Ale bez owijania w bawełnę. Każdemu z nas zależy na tym, aby wynająć solidnego kamerzystę w racjonalnej cenie. No właśnie, jakie są średnie koszty wideofilmowania? Ceny wideofilmowania wzrastają zgodnie z ilością mieszkańców konkretnego miasta. W małej mieścinie koszt wynajęcia kamerzysty na ślub to 1500 złotych. W dużym mieście, na przykład w Warszawie, musisz być pewny tego, że za kamerzystę weselnego zapłacisz nawet 4000 złotych. Spora liczba kamerzystów proponuje indywidualnie negocjowaną cenę wideofilmowania.

Jakie są trendy w 2017 w filmach ślubnych?

Potrzeby Par Młodych co do formy filmu weselnego zmieniają się z roku na rok. Kamerzyści ślubni zdają sobie z tego sprawę, dlatego w większej liczbie przypadków oferują atrakcyjne formy wideofilmowania. Obecnie film z wesela nie przypomina już nudnego wideo z starej epoki. Dziś kładzie się nacisk na oryginalne projekty, które zaskoczą Nowożeńców. Co jest modne w tym roku? Na głównym miejscu teledyski weselne. Klip ślubny, to skrót najistotniejszych chwil weselnych. Najczęściej jest on wprowadzeniem do zasadniczego filmu z wesela. Jest to także interesujący pomysł na upominek dla rodziny. Innowacją w sferze wideofilmowania są filmy typu SDE, czyli Same Day Edit. Filmy te oprawia się jeszcze w dniu wesela. Składane są z migawek z domu Pary Młodej i uroczystości ślubnej. Filmy SDE wyświetlane są już w trakcie wesela, jako ozdoba całej imprezy. Szkoda, że parę lat temu nie mogłam się zdecydować na film tego typu. Chętnie zdecydowałabym się na coś takiego. Obecnie królują jeszcze filmy weselne na wesoło. Niektórzy kamerzyści organizują tematyczne zabawy, aby uświetnić materiał filmowy. Po wszystkim film z ślubu ogląda się z uśmiechem na twarzy. Bardzo często pojawiającą się tendencją jest skracanie filmów. Nie wiem czy pamiętacie filmy weselne nagrywane tak z 10 lat temu. Dla mnie bardziej niż film był to reportaż weselny. Długie i prosto mówiąc trochę beznamiętne. Dzisiaj kamerzyści ślubni co raz częściej proponują filmy ślubne, które trwają nie dłużej niż 1,5 h. Ja uważam, że w takim czasie możemy bezproblemowo zawrzeć wszystko to co najbardziej kluczowe.

Jak już wspominałam na początku – profesjonalny kamerzysta weselny to absolutny klejnot. Nie mam pojęcia jak dla Was, ale dla mnie kamerzysta na wesele był nawet ważniejszy niż fotograf! Pewnie czekacie teraz na rekomendacje? Ja mogę Wam polecić kamerzystę ślubnego, którego zatrudniliśmy z mężem na nasze wesele. W chwili gdy ujrzeliśmy jeden z wstawionych na jego stronie www filmów, od razu stwierdziliśmy, że to nasz kandydat numer jeden. Oferta dostępna jest na tej stronie:Wideofilmowanie

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok