Program enova365 -wdrożenia

Kostka brukowa Toruń
15 września, 2020
Domy na sprzedaż
15 września, 2020

System enova365 to innowacyjny system ERP, który sprawi, że zarządzanie przedsiębiorstwem staje się przejrzyste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, posługujące się wspólną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki ponad 20 letniej praktyce w branży oraz nowoczesności używanych rozwiązań technologicznych.

Co to jest system ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą bez przerwy, spajających i pomagających planowanie zasobów firmy. Dostosowany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość wyboru modułów oraz powiększenia ich ilości z uwagi na wielkość potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP pozwala na kompleksowe kierowanie przedsiębiorstwem, wspomaga zarządzanie biznesem oraz przegląd danych. Obejmuje wszystkie ramy działania, połączone z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, projektami czy serwisem. Ułatwia dostęp pracowników do informacji, a równocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, działając w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, dostosowuje się do wciąż przekształcanych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system enova365?

System ERP jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo jest na wczesnym etapie rozwoju, czy posiada utwierdzoną pozycję w branży, enova365 proponuje funkcjonalne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie potrzeby można rozszerzyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dopasowuje się do firmy w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Pomimo tego, że moduły mogą funkcjonować indywidualnie, jednakowa baza danych dla wszystkich nabytych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, pozwala na udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników w każdym dziale firmy, kiedy ten tego potrzebuje. Używanie systemu pozwala na wprowadzanie szablonów systemów pracy, powierzanie obowiązków oraz uzupełnianie raportów i zestawień. Działa: składując, przechowując i badając dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić krążenie danych i ułatwić możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów ułatwia pracę, a mechanizacja czynności pozwala usuwać błędy pracowników.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, proponującym możliwość użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest też dostępny w chmurze oraz online, co pozwala firmie na korzystanie z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Przedsiębiorstwo może umówić się na spotkanie z licencjonowanym partnerem, który wskaże moduły, które będą najbardziej przydatne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wskazane moduły oraz aranżuje szkolenia z obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Zakup licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo staje się dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się roczną gwarancję. Licencja zezwala na stałe aktualizowanie systemu do nowych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wybierają zakupy na własność albo otrzymali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie systemu do użytkowania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ta opcja została skonstruowana zwłaszcza dla małych i średnich firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to kolejna opcja usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów wspólnie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki rodzaj licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie przewidują inwestowania w specjalistów IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo przechowywania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na operatywne gospodarowanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności oraz eliminację ryzyka błędu. Ponadto przyspieszony wgląd do analiz biznesowych oraz innych informacji, pozwala na działanie na wysokim poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rozwija się wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się wspaniałym partnerem w biznesie.

wdrożenia enova

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok