Wynajem autobusów – Organizujemy wyjazd służbowy

Kancelaria notarialna pieczątka notariusza
Kancelaria notarialna – jak działa i co nam oferuje?
22 stycznia, 2018
Usługi geodezyjne Toruń - Wytyczanie granic działki i kamieni granicznych
Usługi geodezyjne Toruń – Wytyczanie granic działki i kamieni granicznych
31 sierpnia, 2018
Wynajem autokarow Torun autobusy wycieczkowe do wynajecia

Planujesz podróż? Na co zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika?

Podstawowym problemem w organizowaniu wyjazdu jest wynajem autokaru. Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy przewozowej ? Zachęcamy do przejrzenia artykułu!

KUP BILETY PRZEZ INTERNET

Coraz więcej firm przewozowych ma opcję rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. Bez wychodzenia z domu możesz zaplanować podróż wycieczkę sobie i innym. Żeby to zrobić potrzebujesz tylko komputera lub smartfona oraz dostępu do internetu. Kiedy dokonasz rezerwacji on-line najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli bilet elektroniczny, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet to ogromne ułatwienie, ponieważ nie musisz go drukować.

Kolejnym plusem rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest możliwość zdobycia biletu w niższej cenie. Wiele firm oferujących wynajem autokarów organizuje promocje dla klientów, którzy rezerwują bilety przez internet. Jeżeli szukasz odpowiedniego środka lokomocji, koniecznie sprawdź, czy wybrana firma transportowa oferuje internetową sprzedaż biletów.

SPRAWDŹ, JAKIM AUTOKAREM POJEDZIESZ

Przy planowaniu wielogodzinnej podróży, istotnym aspektem będzie wyposażenie autobusu, w którym przyjdzie nam spędzić długie godziny. Warto więc upewnić się, czy wybrany przez nas przewoźnik zagwarantuje nam wygodną podróż. Bardzo dużo firm transportowych udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wnętrz swoich busów i autokarów- zapoznaj się z nimi! Upewnij się, czy siedzenia mają możliwość regulacji, czy jest wystarczająco dużo miejsca na nogi. Może to być ważne szczególnie w razie wielogodzinnej drogi- będziesz mógł się zdrzemnąć , dzięki czemu podróż minie ci o wiele szybciej Nie ma nic gorszego, niż {długa podróż w niekomfortowych warunkach}

następnym bardzo istotnym aspektem wyposażenia każdego wynajmowanego pojazdu jest klimatyzacja. Spróbuj zatem sprawdzić, czy pojazdy przewoźnika są w nią wyposażone. Wielogodzinna podróż w upale lub marznięcie bez ogrzewania to także bardzo ważny aspekt podróży.

Nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważnym elementem jest wbudowana toaleta. Jest to bardzo ważne szczególnie kiedy wynajmujesz autokar na wycieczkę szkolną. Dzięki autobusom z toaletą na pokładzie, zapewnisz uczestnikom wycieczki nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz przedłużających podróż postojów.

Jeżeli długa podróż bywa dla ciebie trudna koniecznie sprawdź, czy wybrany przez ciebie bus pozwoli ci na zrelaksowanie się przy ulubionym serialu, bądź zaproponuje projekcję swojego. Dzięki gniazdkom na pokładzie będziesz mógł także oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

SPRAWDŹ, CZY TO BĘDZIE BEZPIECZNA PODRÓŻ

Dla wielu z nas długa podróż to także duży stres, szczególnie jeśli jesteś organizatorem wycieczki. Nie wszyscy lubimy dalekie podróże. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranego przez ciebie przewoźnika, wynajętego przez ciebie przewoźnika zostali odpowiednio przeszkoleni. Zwróć uwagę, czy kierowcy zmieniają się podczas jazdy.. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Oczywiście nie musi on wykorzystać tej przerwy w trakcie jednego postoju: przerwa może być podzielona na krótsze pauzy.. Jeżeli podczas podróży zauważysz, że kierowca zbyt długo prowadzi pojazd i nie ma zmiennika, to znak, by nigdy więcej nie korzystać z usług danego przewoźnika. Sprawdź najlepiej jeszcze przed rezerwacją biletów, czy wybrana przez ciebie firma transportowa respektuje podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz czy jej kadra jest odpowiednio przeszkolona. Nawet kiedy różnice w cenie są bardzo duże a nie ma gwarancji, że wybrany przez nasz przewoźnik zapewni nam bezpieczny przejazd, lepiej zainwestować w bilet droższy i mieć pewność że, kierowca wiozący nas w daleką podróż nie będzie przysypiał za kierownicą ze zmęczenia. Pamiętaj, że nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie w podróży.

ZANIM ZAREZERWUJESZ BILET, SPRAWDŹ OPINIE INNYCH

W poszukiwaniach firmy wynajmującej autokary warto poczytać opinie o konkretnej firmie Dzięki temu upewnisz się, że dobrze wybrałeś. Pamiętaj, że warto korzystać z opinii innych użytkowników, żeby nie doznać zawodu i nie przepłacić.

Wiele osób nie przepada za dalekimi podróżami i często denerwuje się przed drogą. Kiedy wybór przewoźnika okazuje się nietrafiony, możemy się narazić na długie godziny w niekomfortowych warunkach. Powyższy miniporadnik może wydać się niektórym dosyć oczywisty, jednak każdy z nas kiedyś pierwszy raz wybierał się w dłuższą podróż i potrzebował podstawowych objaśnień. Wygodna i szybka podróż to najważniejsza sprawa w dalekiej podróży dlatego warto dobrze rozeznać się w ofertach, zanim wynajmiesz autokar!

Więcej dowiesz się na Wynajem autokarów cennik

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok