Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez
Oprawa muzyczna wesel – DJ, konferansjer i wodzirej
Kwiecień 29, 2017
Wideofilmowanie - Kamerzysta weselny - Kamerzysta ślubny - Filmowanie wesel
Wideofilmowanie wesel
Maj 25, 2017

Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Impreza weselna jest nadzwyczajną ceremonią rodzinną, jaka powinna mocno pozostać w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Bardzo dobrze by było, jeśliby przywodziła oczywiście dobre refleksje. Każda osoba będąca w związku śni o cudownym, kosztownym i olśniewającym weselu. A więc takim, na którym osoby zaproszone będą dobrze się bawić z zachowaniem przyzwoitości i smakiem do samego końca.

Wesele, na którym w ogóle nie ma alkoholu

Obecnie o każdej porze dnia i nocy widujemy informacje popierające alkohol, tytoń oraz pozostałe używki, m. in. herbatę. Najczęściej niedoświadczone osoby przygotowując wesele chcą zadowolić wszystkich, a jedyną drogą mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Gdy go spożywamy puszczają nam hamulce oraz absolutnie nie drażnią nas już nieprzyjemne aluzje teścia, płacz najmniejszych gości i odór skrętów przemieszczający się ponad nimi (pomimo iż osobiście wcale nie palimy). Dj na wesele, wyszukane posiłki, rozmaitego pokroju gry oraz wspaniała atmosfera – to wszystko praktycznie wystarczy. Trzeźwość na tych zabawach zdarza się wyjątkowo rzadko, jednak od pewnego czasu sporo związków zaczęło polecać wspomniany styl. Dlaczego? – z uwagi na niepełnoletnie dzieci, jakie mówiąc w skrócie nie powinny postrzegać bliskich pod wpływem wysokoprocentowych trunków, natomiast z innej strony – jest to symptom dorosłości oraz odpowiedzialności.

Duża ilość osób, nie tylko przynależących do Kościoła katolickiego, jest zdania: „fantastyczna ceremonia wcale nie jest uzależniona od liczby spożytego trunku” albo „w ogóle nie potrzeba trunków, by dobrze imprezować”. W sytuacji wesel jest to tak oryginalne, bowiem w Polsce przytoczone uroczystości z pokolenia na pokolenie były hojnie zakrapiane. Małżeństwa, które zdecydowały się istotnie na wesele bezalkoholowe niejednokrotnie słyszały nieprzychylne aluzje, odmowę uczestnictwa w zabawie bądź słowa „na weselu musi być alkohol? Jak Wy to sobie wyobrażacie?” O ile wynajęcie wyczynowego wodzireja na uroczystość w sumie nie jest niczym szczególnym, to niedostatek trunków – owszem.

Obowiązki wodzireja na weselu bez żadnych trunków

Udane wesele to zawodowy DJ na wesele z Bydgoszczy i muzyka dopasowana do gustów przyszłych uczestników. To oczywiście on układa harmonogram imprezy i wymyśla rozmaite zabawy. Na przyjęciu weselnym bez napojów wyskokowych jest dosłownie nieodzowny. Doświadczony DJ to gwarancja doskonałej imprezy choćby przez dwa dni (z poprawinami). Jakie są jego główne obowiązki? Oprócz tego, że jest odpowiedzialny za muzykę, to każdorazowe przedsięwzięcie musi być przez niego dość wcześnie oznajmione i przeprowadzone. Każdy uczestnik ma się doskonale bawić, choćby ten wyjątkowo skromny. Praca wodzireja zaczyna się często od oznaczenia wszystkim zebranym ich miejsc, natomiast zaraz potem – wraz z nowymi wydarzeniami – razem wyśpiewuje z bawiącymi się gośćmi, uczy ich tańca, pokazuje wielorakiego typu animacje. Wszystko to przeprowadza w sposób komediowy, jednak absolutnie nie niewłaściwy. DJ-wodzirej musi być „duszą towarzystwa”, przede wszystkim na uroczystościach bez alkoholu. Trzeźwi uczestnicy niemało wymagają i to przez dłuższy okres w porównaniu do tychże, którzy szybko na wstępie imprezy są pod wpływem napojów wysokoprocentowych.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez alkoholu ma szansę odbyć się dużo konkurencyjnych zabaw, przykładowo wieczory kawalerskie, urodziny, rocznice ożenku. Zamiast marnować sporo pieniędzy na „gorzałkę”, czerwone wino oraz szampana, wystarczy wykazać się trochę lepszą kreatywnością. Wieczór panieński jest w stanie trwać nawet kilka dni, a w trakcie uroczystości Panna Młoda jest przygotowywana do wypełniania roli dobrej małżonki. To samo dotyczy wieczorów kawalerskich, w czasie jakich absolutnie nie muszą świętować roznegliżowane tancerki. Przyjęcia oraz wyjścia bez alkoholu są doskonałą alternatywą zwłaszcza dla tych opracowywanych w starodawnym stylu. Niejednokrotnie Panowie wspominają, iż pragną bawić się świetnie w czasie ceremonii, a nie tylko dzień później chwalić się przyjaciołom ile udało im się wypić. Alkohol służy głównie do tego, ażeby „zakrywać” istotne kwestie, przykładowo brak doświadczania radości z imprezy, przywiązania do krewnych (czy w ogóle relacji społecznych) bądź pejoratywnego odczuwania obcej kultury. Częstokroć ludzie nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, ponieważ nie mają zasobów finansowych na dostateczną ilość alkoholu i w praktyce nie rozumieją prawdziwego celu takiego wydarzenia. Nie chodzi tutaj niewątpliwie jedynie o napoje alkoholowe, bowiem wydatków związanych ze ślubem oraz weselem jest wiele więcej.

Zaślubiny, narodziny dziecka oraz inne familijne zdarzenia bez alkoholu nie wyróżniają się faktycznie niczym od takich konwencjonalnych. W ustalonym miejscu gra uznany DJ, na twarzy przybyłych gości zwyciężają uśmiechy, Młoda Para odbywa pierwszy taniec w obłokach, rodzice jednej i drugiej strony siedzą zachwyceni. W sumie nie ma odurzającego alkoholu, przez który niejednokrotnie te miłe chwile uchodzą w zapomnienie i zastępuje je wrogość, niezrozumienie, podłość oraz bójki zaproszonych gości.

Jeżeli pragniesz dowiedzieć się dużo więcej, kliknij tutaj – DJ Bydgoszcz

Strona używa cookies
Ok