Urodziny dla dzieci w domu, czy w sali zabaw?

Kursy bezpiecznej jazdy - Jazda defensywna - Prawo jazdy
Kursy bezpiecznej jazdy, czyli jak zostać dobrym kierowcą.
Marzec 1, 2010
Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Jakie okna kupić do swojego domu?
Marzec 19, 2013
Sala zabaw Poznań - Urodziny dla dzieci Poznań - Kinderpark Poznań

Zorganizowanie urodzin dla dzieci to dopiero sztuka. Wydawałoby się, że nasze pociechy nie mają zbyt wygórowanych wymagań, aczkolwiek w kwestii swojej imprezy urodzinowej są przeważnie niezwykle stanowcze. Oryginalne pomysły są mile widziane, podobnie jak ciekawe zabawy i paczka koleżanek i kolegów, z którymi solenizant przeżyje ten niesamowity dzień w roku. Rodzice mogą wybrać, czy zorganizować urodziny dla dzieci w sali zabaw, czy w zaciszu własnego domu. Dobrą opcją jest również zrobienie imprezy w znanej restauracji, gdzie animatorzy zatroszczą się o rozbawienie dzieci. W internecie możemy znaleźć wiele ciekawych pomysłów na urodzinowe ozdoby, kolorowe torty, czy pasjonujące zabawy. Obecnie możesz za niezbyt wygórowaną cenę zrobić dla swojego malucha urodziny o których marzy. Jeżeli urodziny Twojego dziecka zbliżają się dużymi krokami, a Ty nadal masz pojęcia co wymyślić, zapoznaj się z naszym poradnikiem po urodzinowych zabawach. Przedstawiamy najciekawsze urodzinowe rozwiązania i modne inspiracje dla rodziców.

Urodziny dla dzieci w domu – czemu nie?

Możliwości na zrobienie urodzin dla Twojej pociechy w domu są ogromne. Wystarczy szczypta wyobraźni, trochę czasu i chętne ręce do pracy. Obecnie urodziny dla dzieci jesteś w stanie zorganizować bez niczyjej pomocy, gdyż wiele sklepów proponuje gotowe rozwiązania. W Internecie odkryjesz mnóstwo pomysłów na kolorowe, domowe dekoracje, słodkie potrawy dla dzieci i przyjazne zabawy. Ale nie wszystko na raz. Zastanów się co Twoje dziecko lubi najbardziej. Czy pasjonuje się zwierzętami? Czy marzy by zostać archeologiem, lub biologiem?Czy może lubi aktywnie spędzać popołudnia? Dopasowanie tematyki urodzin do pasji Twojego dziecka to połowa sukcesu. Zaplanuj zabawy pod kątem hobby Twojego dziecka i zrób atrakcyjne nagrody. Przecież każdy lubi małe prezenty. Pomyśl jak udekorować stół dla gości i jakie przekąski przygotować. W znanych sklepach papierniczych znajdziesz kolorowe kubki, talerzyki i serwetki, które po zakończonej imprezie możesz zutylizować, zaoszczędzając czas na myciu naczyń. Znajdź w swojej miejscowości sklep oferujący wynajem kostiumów, lub uszyj sama kilka ciuszków, w których dzieci poczują się jak w bajce. W takim razie co z przystrojeniem domu? Jeżeli masz możliwość kupienia kartonów, możesz błyskawicznie zbudować zamek dla księżniczek, lub samochód dla małych rajdowców. Pamiętaj tylko, że organizacja zajmuje trochę czasu, dlatego też , jeśli to możliwe nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Zorganizowanie urodzin dla dziecka w domu to atrakcyjna cenowo opcja. Jeżeli jednak Twoje możliwości finansowe są większe i nie starczy Ci czasu by przygotować przyjęcie urodzinowe dla dzieci w domu, najlepszą opcją będzie dla Ciebie sala zabaw.

Sala zabaw, czyli dlaczego warto oddać organizację urodzin specjalistom.

W dużej części sal zabaw zamontowana została konstrukcja, w której dzieci mogą znaleźć takie atrakcje jak baseny z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnie, korytarze do wspinaczki, czy mini strzelnice. Każda sala zabaw proponuje także tematyczne sale urodzinowe, z których można wybrać tą najbardziej pasującą do zainteresowań malucha. Dużym walorem zrobienia urodzin dla dziecka w sali zabaw jest fakt, że w czasie trwania przyjęcia rodzice mogą zrelaksować się, lub zrobić to na co od dawna mają ochotę. W sali zabaw pracują animatorzy, którzy zapewniają dzieciom zabawy i bezpieczeństwo. Opracowują oni plan imprezy urodzinowej, który jest w dalszej kolejności omawiany z Klientem. W trakcie trwających już urodzin prowadzą wszelkie zabawy i pilnują, aby nic się dzieciom nie stało. Praktycznie każda sala zabaw posiada kawiarnię, lub mini restaurację, oferującą zdrowe posiłki dla najmłodszych. Jeśli nie ma ona dostępu do kuchni, w takiej sytuacji oferuje catering z współpracującej z nią firmy. Wyprawiając urodziny dla dzieci w sali zabaw masz gwarancję kompletnej i profesjonalnej obsługi imprezy. Takie placówki gwarantują najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa, więc nie musisz się martwić o komfort swojego dziecka i jego gości.

Jakie zabawy zorganizować na urodzinach swojego dziecka? Najlepsze zabawy urodzinowe

Przykładów zabaw urodzinowych jest mnóstwo. Możesz korzystać z klasycznych atrakcji, takich jak ciuciubabka, lub unowocześnić nie co przyjęcie, organizując rewię mody dla małych modelek, lub poszukiwanie skarbów dla chłopców. Wszystko zależne jest od tego, czym Twoje dziecko się interesuje. Jeżeli Twoja córka uwielbia patrzeć na bajki o królewnach, przygotuj dla niej bal. Dziewczynki i chłopcy będą mogli przebrać się w kostiumy rodem z średniowiecza, które dla nich wypożyczysz lub uszyjesz. Przy użyciu kartonu, lub zdobiąc wnętrze swojego mieszkania, stwórz klimat na miarę średniowiecznych pałaców. Naucz dzieci tańczyć i po prostu włącz muzykę. Dzieci same będą wiedziały co dalej robić. Możesz także zorganizować
zabawę w poszukiwanie zagubionego pantofelka, na zasadach zabawy ciepło\zimno.

Dla chłopców najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie zabawy w stylu Indiana Jones. Stwórz legendę i stwórz dla każdego z swoich gości mapę skarbów. Ukryj skarb w swoim domu, ogródku, lub w pobliskim parku. Możesz zorganizować podchody, podczas których dzieci będą wypełniać kolejne zadania, ułatwiające im dotarcie do celu. Dla nie co starszej młodzieży przygotuj zabawę w geocaching. Musisz tylko ukryć gdzieś dany przedmiot i wpisać jego współrzędne w urządzenie gps. Urządzenie zaprowadzi dzieci do celu, a one spędzą czas w ruchu na świeżym powietrzu. Ciekawym rozwiązaniem jest również wieczór magiczny, podczas którego maluchy nauczą się kilku karcianych sztuczek.

Która z opcji jest dla Ciebie najlepsza – domowe przyjęcie urodzinowe czy sala zabaw? Nie zapominaj, że tutaj liczy się szczęście Twojego dziecka. Jeżeli odpowiednio zaplanujesz jego urodziny, nie będzie ważne czy zorganizowane są one w domu, czy w fachowej sali zabaw.

Jeżeli jednak sala zabaw jest bardziej kuszącą ofertą, zapraszamy na stronę internetową sali zabaw w Poznaniu. Od kilku lat przygotowujemy urodziny dla dzieci w różnym wieku. Gwarantujemy najlepszą opiekę, wspaniałe rozrywki i zdrowe posiłki. Zapewniamy, że Twoje dziecko długo będzie pamiętać o swoim przyjęciu urodzinowym!

Żeby przejść na naszą witrynę naciśnij tutaj: urodziny dla dzieci.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok