Depilacja – gabinet kosmetyki laserowej Toruń

Ocieplanie pianką PUR - Toruń Bydgoszcz Ile kosztuje ocieplenie pianką - Cena ocieplania PUR
Nowoczesne ocieplenia domów
Sierpień 31, 2019
Medycyna estetyczna zabiegi Toruń
Kosmetologia medyczna
Wrzesień 11, 2019
Depilacja laserowa - usuwanie owłosienia laserem medycznym Toruń

Popularne metody usuwania nadmiernego owłosienia

Dziś nie jedynie kobiety rozmyślają o tym, aby mieć śliczne, mocne i perfekcyjnie gładkie ciało. Nierzadko zapomina się o takie kwestii, iż sporo międzynarodowych marek dostarcza kosmetyki dla mężczyzn, przykładowo cienie do powiek, róże do policzków czy podkłady. Mężczyźni mają szansę wybierać spośród wielu urządzeń stosowanych do wydobywania własnej urody. Zaś co właściwie dzieje się w sprawie depilacji? Dżentelmeni, którzy uprawiają reprezentatywne sporty, a poniekąd muszą wkładać na siebie określone kostiumy m in. podczas zawodów kolarskich czy w czasie wyścigów pływackich, są przymuszeni do usuwania owłosienia z pewnych części ciała. Kolarze muszą obowiązkowo golić całe kończyny, a pływacy – głowę i tors. Z jakich taktyk mogą korzystać? Niewątpliwie ze wszystkich dostępnych na rynku. Ciało powinni golić za pomocą elektrycznych maszynek do golenia, wosku i specyficznych balsamów. Jest to związane niemniej z określonymi komplikacjami. Po pierwsze z czasochłonnością i regularnym powtarzaniem opisanej operacji. Czy istnieją inne środki na wykluczenie niepożądanego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Panie coraz częściej zapisują się do kosmetyczek na zabiegi depilacji laserowej, gdyż ma ona niesamowicie wiele plusów. Po pierwsze – po paru zabiegach nie trzeba już zupełnie zadręczać się niepotrzebnym owłosieniem depilacja laserowa usuwa je na zawsze. Po drugie – zabieg jest w pełni niezawodny i bezbolesny. Po trzecie – nie trzeba na niego wydzielać sterty pieniędzy wystarczy zaledwie kilka zabiegów. I ostatnie – najprawdopodobniej najważniejsze – koniec z codzienną depilacją. Dlaczego więc w ogóle nie mieliby z niej korzystać {mężczyźni?|panowie?|faceci?|dżentelmeni?} Sporo z nich jest zainteresowanych innowacjami w sprawie mody i urody. Zakupują nie jedynie sztampowe maski do pielęgnacji skóry po goleniu, ale również bardziej wykwintne „specjały”. Laseroterapią mamy szansę nie tylko usuwać zbyteczne włosy, ale także łagodzić nadmierną potliwość. Dżentelmeni mają opcję wtedy uwolnić się od włosów pod pachami, wrastających włosków w miejscach dyskretnych z jakimi często mają problem dziewczyny lub brzydkich włosów z paluchów u stóp. Ci, którzy skarżą się na duże owłosienie na barkach i plecach, również prosto i efektywnie mają szansę się od niego uwolnić.

Pred zabiegiem depilacji

Na starcie wypada bezwarunkowo spotkać się z fachowcem kosmetyczką, który zobaczy stan naszej skóry, zdefiniuje jej typ oraz usunie przeciwwskazania. Trudem dostaniemy stosunkowo obszerną listę tyczącą się tego, czego w żadnym przypadku nie możemy czynić przed zabiegiem oraz z jak długim wyprzedzeniem czasowym. Orientacyjne reguły są następujące:

Przed każdym spotkaniem trzeba dogłębnie wyczyścić skórę. Nie można aplikować na nią mocnych kremów, kremów brązujących oraz najrozmaitszych kosmetyków. Skóra naturalnie powinna być ogolona, z wyizolowaniem ograniczonego obszaru. Kosmetolog przybliży we wskazane miejsce specjalistyczne urządzenie stosowane do weryfikowania parametrów włosów. Skóra bynajmniej nie może być zaczerwieniona bądź za bardzo wysuszona. Na kilka tygodni przed spotkaniem nie można używać automatycznych dróg likwidowania owłosienia, np. gorącego wosku lub depilatorów.

O kolejnych wymaganiach przed wizytą bez wątpienia powiadomi nas kosmetyczka. Każda skóra jest wyjątkowa, ma indywidualne potrzeby i powinno się użytkować odmienną pielęgnację. Z tej przyczyny pozostaje dopasować własności lasera, żeby absolutnie nie było żadnych groźnych konsekwencji, np. oparzeń. Realizuje się to z wykorzystaniem systemu Skintel. Odczytuje ono stopień aktywnej melaniny w skórze oraz na tej podstawie określa energię wiązki laserowej. Podczas epilacji mamy szansę się zrelaksować, bowiem w ogóle nie ma żadnego zagrożenia, że powstaną brzydkie blizny czy kolejne skazy.

Mamy szansę zrobić zabieg depilacji laserowej na ciemnej skórze

Wszystko zależy od tego, z którego konkretnie systemu będzie korzystał określony salon. Depilacja brązowej skóry jest realna od kilku miesięcy dzięki innowacyjnemu laserowi Palomar Vectus. Wiązka światła jest dobierana indywidualnie, zaś do skóry w pierwszej kolejności przykłada się głowicę badającą. Niebezpieczeństwo poparzeń na 100% absolutnie nie istnieje. Jest możliwość wtedy umówić się na konsultację do kosmetologa w wybranym terminie. Brązowa twarz jest kłopotem w przypadku przeróżnych akcesoriów, które właściwie nie są tak efektywne oraz czerpią z przestarzałej metody redukowania zbędnego owłosienia.

Depilacja z użyciem laseroterapii jest niewątpliwie ciekawym konceptem dla wszystkich przedstawicieli silnej płci, którzy pragną pozbyć się nadmiernego owłosienia z z torsu lub okolic pach. Aktualnie zwraca się uwagę na bowiem komfort funkcjonowania. Jeżeli coś nas denerwuje, natomiast wykluczenie „rzeczonego czegoś” praktycznie w ogóle nie ma jakichkolwiek ujemnych efektów zdrowotnych, wolno się na to z powodzeniem zdecydować. Jeżeli zamierzasz poczytać o wiele więcej o tej terapii, kliknij w ten odnośnik

GABINET DEPILACJI LASEROWEJ w TORUNIU

Depilacja laserowa Toruń

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok