Depilacja laserem medycznym Toruń

JAk dbać o palce stóp skuteczna metoda na haluksy aparatu bunito duo
GŁADKA SKÓRA, PIĘKNE PAZNOKCIE- PIELĘGNACJA STÓP – Haluksy
Luty 18, 2019
wybielanie zębów toruń - esthetic dental clinic
Wybielanie zębów – tylko u dentysty
Marzec 4, 2019
Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna tuż tuż – pora na depilację laserową

Już niedługo pożegnamy zimowe, grube ubrania. Noc staje się coraz krótsza i niedługo pojawią się pierwsze żonkile. Jest to także najlepszy okres na o to, jak wygląda nasza skóra. Wciągu zimowych miesięcy nasza skóra zregenerowała się od dawki słońca, właśnie przez to jest to najodpowiedniejsza pora na depilację laserową.

Jak przygotować się do zabiegu?

Do zabiegu trzeba się odpowiednio przygotować. Kilka tygodni planowanym zabiegiem powinno się zrezygnować z pozbywania się zbędnego owłosienia depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Dozwolone są jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie naturalna opaleniznaod listopada do kwietnia nam nie zagraża, należy pamiętać o tym, że zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Cztery tygodnie przed zabiegiem powinno się zrezygnować z maści z retinolem.

W dniu zabiegu

Skóra w dniu zabiegu powinna być dokładnie ogolona. Powinno się też zrezygnować ze używania kremów. Bardzo ważna jest technologia wykorzystywana podczas zabiegu, dlatego warto poszukać gabinetu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Jednym z takich laserów jest Palomar Vectus. Na chwilę przed samą depilacją dostosowuje się wiązkę lasera do skóry i zawartej w niej melaniny. Przez to zabieg depilacji laserowej jest bardziej skuteczny i zminimalizowane są niechciane następstwa.

Zabieg

To, jak długo potrwa zabieg uzależnione jest od poddanej depilacji partii ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. W celu uzyskania maksymalnego efektu niezbędne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że pomiędzy kolejnymi zabiegami ważne jest zastosowanie czterotygodniowych przerw. To od typu skóry zależy zalecana liczba zabiegów, najczęściej są to trzy sesje.

Po depilacji laserowej

Skóra musi odpocząć. Gorące kąpiele, sauna i wyprawy na basen nie są wskazane. Na jakiś czas wstrzymać się przed złuszczaniem naskórka. Peeling ma zbawienny wpływ na wygląd skóry, jednak po depilacji laserowej może podrażnić skórę. Przez miesiąc po zabiegu powinno się w stu procentach wstrzymać się przed opalaniem.

Ostatnie podmuchy zimy to najlepszy okres na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. Dzięki nim nasza skóra będzie gładka i przygotowana na letni czas.

Depilacja Depilacja laserowa – plusy

Idealnie gładka skóra do tego dąży wiele kobiet. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Metoda ta posiada wiele zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym zależy na trwałym efekcie i bezpieczeństwie skóry.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują profesjonaliści wykorzystują tylko najnowszy sprzęt. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w specjalny czytnik zawartości barwnika jakim jest melanina w skórze, który umożliwia niezwykle precyzyjnie dostosować moc lasera do konkretnego typu skóry. Dzięki takim rozwiązaniom wyeliminowane zostało ryzyko poparzeń. Takie niebezpieczeństwo występowało w przypadku starszych technologicznie urządzeń.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Kiedyś, aby poddać się depilacji laserowej należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów które wyposażone są w duże soczewki depilacja przeprowadza się bardzo sprawnie. Depilacja pach zajmuje tylko kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwała metoda usuwania zbędnego owłosienia. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, aby na zawsze pozbyć się niechcianych włosków.

Depilacja laserowa – komfort zabiegu

Głowica lasera wyposażona jest w bardzo skuteczny system chłodzący skóry. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najlepsza metoda usuwania zbędnego owłosienia. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych jest gwarancją nie tylko bezpieczeństwa , ale też trwałości i szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest także polecana osobom, które walczą z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Depilacja laserowa- skuteczna i bezpieczna metoda pozbycia się niechcianych włosków

Po zimie musimy zadbać o naszą skórę i przygotować ją na czas urlopów. Warto nie wolno zapominać o właściwym nawilżeniu, ponieważ morzy oraz suche, ogrzewane powietrze źle wpływają na nasza skórę. Wiosna, to także doskonały okres na depilację laserową, która jest najskuteczniejszą metodą depilacji. Rezultaty widać już po jednym zabiegu, aby uzyskać maksymalny efekt należy wykonać kilka zabiegów.

Depilacja laserowa jest bardzo popularna. Sposób ten pozwala trwale usunąć włoski i cieszyć się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i nieestetycznych podrażnień.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, powinno się wybrać gabinet z sprawdzonym laserem i dobrze wyedukowanymi specjalistami. Polecany jest laser Palomar Vectus.

W laserze Palomar Vectus wykorzystano zaawansowane technologicznie rozwiązania zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Laser ten wyposażony jest także w specjalny system chłodzenia, który poprawia komfort zabiegu. Ogromnym plusem są też dwie soczewki, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie należy pozbywać się włosków mechanicznie – . Wykazane jest używanie przez ten czas zwykłej maszynki do golenia . Jest kilka czynników, które są przeciwwskazaniem do depilacji laserowej, jednym z nich jest na przykład bielactwo. Po zabiegu nie należy się opalać i wskazane jest używanie kremów z wysokim filtrem.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Toruń

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok