Pyloxim i Power Si – suplementy dla zdrowia

Tłumacz przysięgły angielskigo Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie
Biuro tłumaczeń angielskiego
Grudzień 8, 2016
biuro tłumaczeń bydgoszcz
Komu zlecić tłumaczenie dokumentów?
Grudzień 19, 2016

Mikroelementy są niezmiernie ważne dla poprawnego działania organizmu człowieka Hipowitaminoza , bowiem tak odmiennie oznacza się deficyt witamin w organizmie, może prowadzić do tak szkodliwych schorzeń i infekcji jak suchość oczu, rogowacenie skóry, bóle mięśni, bądź wypadanie włosów. Jeszcze trudniejszymi skutkami niedostatku witamin i minerałów są choroby zębów, zakłócenia narządów płciowych, a także spowolnienie wzrostu czy niska krzepliwość krwi. Bez stosownej diety nasz organizm traci swoje właściwości.

Przemysłowe przerabianie żywności i używanie chemicznych nawozów doprowadziło do redukcji składników odżywczych w zjadanych przez nas artykułach. Znawcy uważają, że w dzisiejszych czasach jabłka maja przeciętnie 60% mniej witamin, niż te uprawiane 20 lat temu. Porównywalnie jest z innymi warzywami i owocami. Znaczy to, po porstu tyle, że zjadając nawet najlepsze artykuły dajemy sobie za skromną porcję witamin i minerałów. Jak więc bronić się przed zbyt słabą ilością elementów odżywczych w porcji żywności? Na ratunek przychodzą nam suplementy diety, które wypełniają niedobory witamin, pomagają schudnąć i co więcej zabijają takie bakterie jak choćby Helicobacter Pylori. Preparaty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to naturalne mieszanki które warto jest mieć w swojej kuchennej apteczce.

Jak uchronić się przed niedoborem krzemu, witaminy D i witaminy B12?

Z upływem wieku tracimy co raz większą ilość witamin i minerałów nieodzownych do właściwego działania. Jednakże proces starzenia się naszego ciała nie jest jedynym czynnikiem niedostatku witamin i minerałów. Nerwy w pracy, niewłaściwa dieta, a nawet codzienne praktykowanie sportów mogą przyczynić się do utraty ważnych dla naszego zdrowia czynników. Krzem, witamina D oraz witamina B12 to mikroelementy szczególnie istotne dla naszego ciała. Ilość krzemu rzeczywiście obniża się wraz z wiekiem. Ubytki tego pierwiastka mogą powodować zwyrodnienia kości i stawów, nadmierne wypadanie włosów, starzenie się i rogowacenie skóry, jak i łamanie się płytki paznokcia Niestety w rezultacie modyfikowania produktów spożywczych ograniczono ilość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z kwasem ortokrzemowym pozwala na wyrównanie ilości krzemu w organizmie.

A co z witaminami? Badania wskazują, że prawie 100% Polaków ma niedostatki witaminy D, którą naturalnie dostarcza nam słońce. Brak witaminy powoduje zaniżenie odporności, podwyższenie ryzyka cukrzycy i reumatyzm. Pomimo, że jest ona obecna w tak entuzjastycznie jedzonych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero przyjmowanie kapsułek z witaminą D w pełni dopełni jej niedobory. Z kolei witamina B12, która jest opiekunką zdrowia psychicznego, zabezpiecza nas przed niedokrwistością, apatią, przeciążeniem mięśni, zaniżonym ciśnieniem krwi, jak i przed chorobami wzroku. Braki tej witaminy są głównie spowodowane przez zbyt małą ilość zjadanego mięsa i produktów mlecznych. Odpowiednio zracjonalizowana dieta i spożywanie witaminy B12 w pigułkach spowoduje, że będziemy radować się doskonałym nastawieniem na długi czas.

Bakterie a suplementy diety

Tak, poszczególne suplementy diety mogą usuwać niebezpieczne dla ludzkiego organizmu bakterie, tak jak dla przykładu Helicobacter Pylori. Nosicielami tejże bakterii jest w Polsce ponad 60% ludności. Helicobacter może powodować tak ciężki uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być unieszkodliwiona tylko jednym antygenem – immunoglobuliną IgY, dostępną w specyfiku Pyloxim, określanym także pod nazwą Pylox. Podany przez nas suplement diety został stworzony w Japonii, gdzie realizuje się niesłychanie rozwinięte testy nad usuwaniem Helicobacter Pylori.

Specyfik wytwarza się w bardzo specyficznym procesie. Na początku podaje się unikatowy antygen do układu krwionośnego określonego gatunku kury. Składane przez kury jajka wyposażone są w powieloną porcję przeciwciał, które zostają kolejno wyizolowane. W taki sposób pojawia się immunoglobulina Y, która po konsumpcji przedostaje się do jamy brzusznej. Żerujące tam bakterie Helicobacter odklejają się od błony żołądka i zostają całkowicie unieszkodliwione. Pyloxim to zupełnie naturalny preparat i optymalne uzupełnienie standardowej diety.

Suplementy diety oddziałują nie tylko na nasze zdrowie, ale również na stan umysłu. Wzbogacają deficyty witamin, eliminują groźne bakterie i umożliwiają stracić nadmierne kilogramy. W dzisiejszych czasach suplementy diety są reakcją na pomniejszającą się ilość witamin i minerałów w produktach konsumpcyjnych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są zdecydowanie mniejsze niż 20 lat temu. Jest to rezultatem nie tylko zmian w środowisku naturalnym ale głównie syntetycznych substancji konserwujących wykorzystywanych w gospodarstwach rolnych. Warzywa i owoce są obecnie produkowane na dużą skalę, co przekłada się na ich jakość i smak. Jedzenie zdrowych posiłków nie uzupełnia dobowego zapotrzebowania na elementy odżywcze. Z tego względu kluczowe jest przyjmowanie witamin i mikroelementów w formie suplementów diety, by nasycać się dobrym zdrowiem na długo.

Preparaty Pyloxim i Power Si dostępne są w sklepie online www.medycynanaturalna.pl. Zatroszcz się o swoje zdrowie i dobrą formę. Klikając w podany przez nas link odnajdziesz wyjątkowe preparaty dla zdrowia i urody:Power Si

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok