fakty
Wiadomości, fakty, wydarzenia z kraju – jakie informacje warto czytać?
Luty 21, 2017
Leczenie nadpotliwości Zabiegi leczące nadmierną potliwość Leczenie nadpotliwości Grudziądz
Skuteczne leczenie nadpotliwości
Luty 27, 2017
Laseroterapia dla mężczyzn depilacja laserowa dla panów Bydgoszcz

Tradycyjne metody depilacji

Współcześnie nie tylko kobiety rozmyślają o tym, aby mieć piękne, jędrne oraz idealnie urodziwe ciało. Nierzadko zapomina się o takie kwestii, że wiele nietutejszych marek dostarcza kosmetyki dla przedstawicieli „silnej płci”, między innymi tusze do rzęs, róże do policzków lub koloryzowane kremy do twarzy. Panowie mają opcję selekcjonować spośród sporej ilości urządzeń do akcentowania indywidualnej urody. A co konkretnie dzieje się w przedmiocie depilacji? Faceci, którzy kultywują swoiste sporty, a właściwie muszą nakładać na siebie określone ubiory (przykładowo podczas zawodów kolarskich albo podczas zawodów pływackich), są zmuszeni do usuwania zbędnego owłosienia z konkretnych partii sylwetki. Szosowcy muszą obowiązkowo golić całe nogi, zaś krauliści – głowę i tors. Z jakich technik mogą korzystać? Naturalnie z wszelakich dostępnych w sklepach. Sylwetkę muszą golić za pomocą maszynek na żyletki, plastrów z woskiem oraz specjalistycznych kosmetyków. Wiąże się to za każdym razem z konkretnymi przeszkodami. Przede wszystkim z dużym nakładem czasu i monotonnym przepowiadaniem przedstawionej czynności. Czy istnieją inne metody na uwolnienie się od zbytecznego owłosienia?

Zabiegi depilacji laserowej

Przedstawicielki płci nadobnej coraz częściej zapisują się na zabiegi depilacji laserowej, bo ma ona nadzwyczaj dużo plusów. Po pierwsze – po kilku wizytach w salonie nie musimy już absolutnie zadręczać się niepotrzebnym owłosieniem (epilacja laserowa niszczy je do końca życia). Po drugie – terapia jest całkowicie pewny i niebolesny. Po trzecie – bynajmniej nie musimy na niego tracić sterty pieniędzy (wystarczy tylko parę zabiegów). Oraz ostatnie – prawdopodobnie najważniejsze – koniec z codzienną epilacją. Z jakiego powodu w takim przypadku nie mieliby z niej korzystać dżentelmeni? Coraz więcej z nich jest zaabsorbowanych nowinkami w tematyce mody oraz urody. Nabywają nie tylko tradycyjne maski do pielęgnacji cery, lecz także bardziej pomysłowe „specjały”. Laserem można nie wyłącznie usuwać niepotrzebne włoski, lecz również kurować nadpotliwość. Faceci mają szanse więc pozbyć się włosów na dłoniach, wrastających włosków w miejscach miłosnych (z jakimi wielokrotnie mają problem dziewczyny) bądź nieestetycznych włosków z palców u stóp. Ci, którzy narzekają na liczne owłosienie na plecach, też błyskawicznie i skutecznie mogą się go pozbyć.

Czego nie robić przed depilacją laserową?

Na początku należy bezwzględnie zetknąć się z profesjonalistą (kosmetologiem), który ustali wygląd naszej skóry, opisze jej rodzaj oraz usunie przeciwwskazania. Wtedy otrzymamy wystarczająco rozległą listę odnoszącą się do tego, czego w żadnym przypadku nie możemy podejmować przed zabiegiem oraz z jakim wyprzedzeniem czasowym. Powszechne wytyczne są następujące:

Przed jakimkolwiek zabiegiem powinniśmy dobrze przemyć skórę. Nie powinno się nakładać na nią perfumowanych kosmetyków, bronzerów i przeróżnych kosmetyków. Skóra oczywiście musi być ogolona, z wyłączeniem niewielkiego obszaru. Kosmetyczka przysunie w wybrane miejsce nadzwyczajne urządzenie do weryfikowania parametrów włosków. Skóra absolutnie nie może być podrażniona albo zbyt wysuszona. Na 4 tygodnie przed zabiegiem nie powinno się użytkować mechanicznych dróg redukowania owłosienia, m in. wosku bądź maszynek elektrycznych.

O kolejnych poleceniach przed spotkaniem na pewno zawiadomi nas kosmetolog. Każda skóra jest inna, ma odmienne potrzeby i wypada wdrażać swoistą pielęgnację. Z tej przyczyny pozostaje przystosować parametry lasera, żeby absolutnie nie było jakichkolwiek dotkliwych efektów, przykładowo poparzeń. Realizuje się to za sprawą urządzenia Skintel. Odszyfrowuje ono zakres aktywnej melaniny w skórze i na niniejszej podstawie opisuje intensywność wiązki światła. W czasie epilacji mamy szansę się rozluźnić, bowiem absolutnie nie ma jakiegokolwiek zagrożenia, że powstaną paskudne rany lub odmienne mankamenty.

Można zrobić zabieg depilacji laserowej na śniadej karnacji

Całokształt jest uzależnione od tego, z jakiego naprawdę urządzenia będzie korzystał konkretny kosmetolog. Epilacja brązowej skóry jest dopuszczalna od dłuższego czasu dzięki innowacyjnemu laserowi Palomar Vectus. Siła lasera jest uzgadniana jednostkowo, zaś do skóry na wstępie przykłada się aparaturę analizującą. Niebezpieczeństwo poparzeń na pewno praktycznie w ogóle nie istnieje. Możemy więc umówić się na konsultację do kosmetyczki w każdym momencie. Śniada twarz jest kłopotem w przypadku rozmaitych narzędzi, jakie absolutnie nie są tak funkcjonalne oraz czerpią z starodawnej techniki likwidowania zbędnego owłosienia.

Epilacja z użyciem laseroterapii jest bez wątpienia genialnym pomysłem dla wszystkich mężczyzn, jacy zamierzają pozbyć się nadmiernego owłosienia z okolic pleców lub okolic pośladków. Współcześnie ma się na względzie albowiem komfort działania. Jeżeli cokolwiek nas blokuje, natomiast pozbycie się „owego czegoś” nie ma jakichkolwiek złych konsekwencji zdrowotnych, mamy możliwość się na to bez nerwów zdecydować. Jeśli zamierzasz poczytać dużo więcej o tej terapii, wejdź w ten odsyłacz – Depilacja laserowa Toruń

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok