Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż

kancelaria adwokacka toruń kancelaria toruń kancelaria
Kancelaria notarialna – kiedy potrzebujemy porady adwokata?
Marzec 31, 2017
Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez
Wynajem czy zakup ekranu LED?
Kwiecień 5, 2017

Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż

wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Wymodelowany brzuch to pragnienie wielu osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak również panów. Rewelacyjnie by było w przypadku, gdyby był bosko umięśniony i troszkę twardy (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka sfera ciała, na której wybitnie się koncentrujemy podczas wysiłku i przy obieraniu różnorakich diet. Osoby, jakie sporo się gimnastykują, mogą chwalić się wszystkim naokoło zjawiskowym, szczupłym brzuszkiem i z dumą kursują po plaży bądź odprężają się na hamakach nad jeziorem. Ten fakt nikogo nie dziwi, ponieważ brzuch jest tą strefą ciała, która interesuje płeć przeciwną. Możemy też przyuważyć takie osoby, jakim nie zależy na przesadnym negliżu i nie ukazują tak ochoczo wyrzeźbionego brzuszka. Nad formą należy pracować – nie dajmy się „wpuścić w maliny”.

Jeśli myślimy, że będziemy leżakować sobie po południu w łóżku zamiast iść na fitness w wodzie albo ćwiczyć na siłowni, wówczas z pewnością absolutnie nie spełnimy owego pragnienia. Zamiast koronkowego bikini lub spodenek, będziemy zmuszeni zakładać nieładne kostiumy, tankini ze spódniczką albo spodenki i koszulkę na ramiączkach. Każdy mówi: zrób coś z tym, zadowalające efekty przyniesie właściwa dieta i siłownia. Ale czy rzeczywiście? Czy jest to rzeczywiście takie łatwe, jak mawiają znajomi? Czy potrzebna jest tylko dieta mieszcząca w sobie warzywa i owoce, trochę gimnastyki i co najistotniejsze – brzuszków, żeby móc chwalić się wszystkim naokoło szczupłym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie w ogóle nie opiera się jedynie na owych prostych rzeczach, lecz też na genetyce, więc podatnościach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Nie można „spalić” tkanki lipidowej jedynie w pojedynczym obszarze, nieodzowny jest uniwersalny wysiłek wszystkich części ciała. Tłuszczyk magazynowany w ciele spala się symetrycznie, innymi słowy – w dowolnej partii ciała współmiernie do ilości komórek lipidowych. Odchudzanie występuje globalnie, odnosi się do wszystkich partii ludzkiego ciała, zaś reklamy w Internecie, które mówią inaczej, po prostu okłamują. Ważną rolę pełni tutaj genetyka, gdyż pewne osoby posiadają poważniejsze skłonności do magazynowania tłuszczu jedynie dlatego, że ich rodzice oraz pozostałe osoby z rodziny, także miały z tym wielki kłopot. W czasie wykonywania jedynie samych brzuszków na sto procent wcale nie uwolnimy się od nieładnych fałdek, bowiem w tym okresie będziemy zużywać niewystarczającą ilość energii. Brzuszki utwardzają mięśnie w niepokojącej nas partii i po czasie czasami może się okazać, iż mamy tam więcej centymetrów aniżeli się spodziewaliśmy. Muskuły są coraz silniejsze (wytworzy się nam dobre oparcie), natomiast tłuszcz zostanie.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Oprócz zharmonizowanej diety oraz treningu generalnego (zatem aktywności tyczących się całego ciała, a nie wyłącznie wyselekcjonowanej partii), można zaczerpnąć z specjalistycznego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. Mówiąc w skrócie nie chodzi tutaj jednak o to, by przez 24 godziny uczęszczać na masaże jakimiś egzotycznymi urządzeniami…i podarować sobie obydwie rzeczy wymienione powyżej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą połączone – zrównoważona dieta, siłownia oraz terapie kosmetyczne, jakie ujędrnią naskórek, ograniczą cellulit, poprawią fałdki w obszarach, na jakie dieta oraz aktywność fizyczna nie potrafią nic zaradzić.

Ostatnimi czasy takim fajnym sposobem na płaski brzuch jest przykładowo liposukcja bez skalpela z wykorzystaniem urządzenia Med 2 Contour Medical. Dzięki niemu możemy skutecznie zredukować oporny tłuszczyk z ważnych miejsc, np. po wewnętrznej części ramion. Chodzi tu mówiąc w skrócie nie tylko o oszałamiające wymodelowanie ciała po jednorazowym zabiegu, ale również zredukowanie miejscowej tkanki lipidowej. Specjalna głowica ciągnie kolejne fałdki skóry, a ultradźwięki rozrywają komórki lipidowe. Są one zaraz potem wyrzucane z naszego ciała przez limfę, natomiast potem – przez wątrobę. Możemy też zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który poprawia stan skóry, jej elastyczność, modeluje sylwetkę, zwalcza cellulit oraz minimalizuje miejscowe otłuszczenia. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus oddziałuje ogólnie rzecz ujmując nie tylko na zbędny tłuszczyk, ale też na mięśnie. Zaś ściśle: aktywuje skórę właściwą, tkankę pod skórą oraz mięśnie, aby szybciutko oraz efektywnie wyrzeźbić ciało. Tłuszczyk ma formę upłynnioną, bowiem wpływają na niego promienie radiowe. Natomiast ta okoliczność sprawia, iż skóra i muskuły są dokładnie nagrzane. Takim urządzeniem możemy także redukować widoczność zmarszczek wokoło oczu oraz ust, a także podnosić owal twarzy. Bardzo dużo osób stawia ponadto na zabiegi z zastosowaniem endermologii, np. na masaż próżniowy. To chyba najatrakcyjniejsza propozycja, ponieważ musimy włożyć specjalistyczny ubiór, zaś kosmetolog realizuje zabieg zasysającą głowicą, która „ślizga się” po tym kostiumie.

Jeżeli zainteresował Cię ten tekst, wyszukujesz ciekawego sposobu na uwolnienie się od opornej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko na brzuszku to wejdź w odnośnik obok – Odchudzanie – a może przeczytasz akurat to czego poszukujesz.

Strona używa cookies
Ok