Klimatyzacja Toruń -klimatyzatory - serwis klimatyzacji do domu i biura
Klimatyzacja do biura Toruń
Sierpień 21, 2019
Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow
Dekoracje weselne kościołów Toruń
Sierpień 28, 2019
Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie

Endermologia LPG to innowacyjny zabieg, mający na celu ukształtowanie sylwetki, przez walkę z nadmierną tkanką tłuszczową, rozstępami czy cellulitem. Ten nowoczesny patent to rodzaj masażu mechanicznego, wykonywanego przy zastosowaniu specjalnej głowicy, jaki daje klientkom niezwykły komfort i relaks. Tego typu leczenie jest kompletnie bezinwazyjne oraz pozwala na wygładzenie skóry już po kilku zabiegach. Zostało utworzone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy marzą o pięknym wyglądzie bez wyczerpujących ćwiczeń i ścisłej diety. Endermologię można wykonywać na całym ciele albo miejscowo na przykład na udach, pośladkach, brzuchu czy twarzy.

Jak wygląda zabieg ?

Endermologia LPG wykonywana jest przez właściwie przeszkolonego kosmetologa lub lekarza. Pierwszy zabieg poprzedza rozmowa, podczas której specjalista przeprowadza z pacjentem niedługi wywiad, dzięki któremu oceni ogólny stan zdrowia, styl życia i wniknie w problem i związane z nim oczekiwania.

Przeznaczona do wykonania zabiegu maszyna, została zaopatrzona w opatentowane rolki umieszczone w głowicy. Proces masażu polega na zasysaniu i ugniataniu skóry w kilku kierunkach o dostosowywanej sile, który stymuluje proces uwolnienia tłuszczu – lipozy , przyspiesza krążenie krwi oraz przemianę materii, a także wspomaga wydalanie toksyn z organizmu i produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Na czas trwania zabiegu pacjent wkłada specjalny kostium jednoczęściowy, który dba o komfort i zapobiega szczypaniu skóry czy zaciąganiu włosków, a do tego ułatwia przesuwanie rolek. Właściwie wyregulowana i dostosowana do pacjenta intensywność masażu sprawia, że do zabiegu nie potrzeba znieczulenia, jest zupełnie bezbolesny, a jego działanie wpływa na dobre samopoczucie. Zazwyczaj zabieg trwa 30 – 45 minut, a dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się przyjecie serii 10 – 20 zabiegów, pobieranych w częstotliwości 2 – 3 razy w tygodniu.

Jakie są efekty zabiegu?

Endermologia LPG ma wiele dobrych efektów. Już po 3 zabiegach, są one zauważalne: usunięty nadmiar tkanki tłuszczowej jednoznacznie wpływa na zmniejszenie obwodów konkretnych partii ciała, co korzystnie działa na kształt sylwetki, która pięknie się modeluje i wyszczupla. Ponadto cellulit zostaje zredukowany, a blizny, rozstępy oraz zmarszczki są o wiele mniej zauważalne i mocno wygładzone. Endermologia LPG posiada też doskonały wpływ na skórę. Ujędrnia i rozświetla ją, co sprawia, że skóra staje się mniej wiotka, a zregenerowana i odmłodzona. Innymi efektami zabiegu są poprawa krążenia limfy i krwi, zminimalizowane obrzęki i generalne rozluźnienie mięśni.

O czym należy pamiętać po przyjęciu zabiegów Pielęgnacja ciała po zabiegach

W wyniku zabiegu endermologii LPG mogą pokazać się nieliczne siniaki, a na 3 lub 4 dni skóra może być punktowo nadwrażliwa na dotyk, z tego powodu niezwykle znaczące jest zastosowanie właściwej pielęgnacji. Jest to o tyle istotne ze względu na to, że prawidłowa dbałość o stan zdrowia i samopoczucie pomoże w zatrzymaniu skutków endermologii na dłużej.

Trzeba w głownej mierze pić dużo, zaleca się od 2 do 2,5 litra, niegazowanej wody, która wspiera wydalanie tkanki tłuszczowej i toksyn z organizmu. Tak samo ważne jest utrzymanie zdrowej diety. Szczególnie dobre będą pokarmy z niewielką zawartością tłuszczów, sodu, soli oraz niskim indeksem glikemicznym.

Zatrzymaniu ciągłych efektów endermologii pomaga też systematyczna fizyczna aktywność. Trzeba jednak pamiętać, by nie przemęczać ciała i uprawiać łagodniejszą formę gimnastyki, która pomoże w zachowaniu sprawności i zdrowia, a także przyczyni się do dalszego spalania tłuszczu.

Należy też zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry, zwłaszcza w miejscach, w których były obecne blizny, rozstępy albo cellulit. W tym celu dobrze jest stosować balsamy albo emulsje ujędrniające. Ich składniki spotęgują działanie oraz zwiększą zadowolenie z zabiegu.

Zalecane jest, by po zakończeniu serii zabiegów, na jednej nie poprzestawać. Korzystanie z zabiegów przedłużających efekty raz na miesiąc lub dwa, przeciwdziała ponownemu zaleganiu tłuszczu w tkankach.

Przeciwwskazania korzystania z endermologii LPG

Mimo wszelkich korzyści z endermologii LPG i działania, które jest zupełnie bezpieczne i nieinwazyjne istnieje sporo przeciwwskazań, do przeprowadzenia tego zabiegu. Większość z nich łaczy się bezpośrednio z kondycją organizmu i ze stanem zdrowia pacjenta. Do najważniejszych należą w głównej mierze najtrudniejsze choroby, takie jak aktywne nowotwory lub choroby krwi (w tym przyjmowanie leków np. przeciwzakrzepowych) i układu krążeniowego, jak żylaki i zapalenie żył.

Wykluczeniem są również urazy i choroby skóry (na przykład bielactwo), przepuklina oraz infekcje. Decydowanie się na zabieg nie jest także wskazane kobietom karmiącym piersią oraz kobietom w ciąży. Najwcześniej, endermologię LPG można przeprowadzić 5 miesięcy po zwyczajnym porodzie dziecka oraz 7 miesięcy po cesarskim cięciu.

W przypadku osób, które mają założone kolczyki lub implanty nie ma zakazów do wykonania zabiegu, ale trzeba pominąć te części ciała w trakcie endermologii LPG. Nie należy także poddawać zabiegowi tych sfer, gdzie są tłuszczaki, pieprzyki, świeże blizny albo w stanie zapalnym. Te obszary również należy ominąć.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok